Do góry

Mamy 10 lat

Smaker świętuje 10 urodziny!

Rozpoczynamy wielkie świętowanie urodzin Smakera. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

Fot. 123RF/Picsel

Chociaż trudno w to uwierzyć, Smaker ma już 10 lat! Dokładnie tyle czasu upłynęło od dnia, kiedy w naszym serwisie pojawił się pierwszy przepis. Od tamtej pory nieustannie zaskakujecie nas swoją pasją kulinarną, zaangażowaniem oraz wyjątkowymi pomysłami.

Smaker nie byłby taki sam, gdyby nie Wy - osoby, które codziennie go współtworzą. To właśnie dzięki Wam udało nam się zebrać ogromną kolekcję przepisów i filmów kulinarnych, które co miesiąc przeglądają miliony internautów. Wspólnie sięgnęliśmy po pierwsze miejsce wśród polskich serwisów kulinarnych i mamy nadzieję, że na tym nasze sukcesy się nie skończą.

Jak będziemy świętować urodziny Smakera?

Mamy mnóstwo powodów do radości, dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego świętowania. Ponieważ taka okazja nie trafia się często, postanowiliśmy maksymalnie przedłużyć naszą urodzinową imprezę. Świętować będziemy aż 10 miesięcy, w czasie których zaprezentujemy wam najpopularniejsze przepisy w historii Smakera, pokażemy jak zmieniał się serwis oraz zaprezentujemy sylwetki najaktywniejszych użytkowników.

Jednak to nie wszystko! Dzisiaj rozpoczynamy Wielki Urodzinowy Konkurs, który będzie trwać całe 10 miesięcy. Aby wziąć w nim udział, musicie jedynie dodać przepis do Smakera. Co miesiąc macie nową szansę na wygranie 1000 zł lub jednego z dziewięciu zestawów nagród od marki Ambition.

Zaczynamy zabawę! Mamy nadzieję, że będziecie się bawić razem z nami!

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń