Do góry

Newsy

Warszawiacy "gotują się" na kulinarną bitwę w "Ugotowanych"!

W najbliższym odcinku do kulinarnej bitwy na smaki staną Warszawiacy! Czterech niezwykłych bohaterów i cztery niepowtarzalne pomysły na idealną kolację. Kto tym razem okaże się najbardziej wyrafinowanym smakoszem, a kto najzdolniejszym kucharzem?

Czyje dania sprostają wysokim wymaganiom konkurentów i zasłużą na miano najlepszej spośród czterech kolacji?

Gotować i udowadniać, że kuchnia to ich namiętność będą: Aleksandra Kisiel - dziennikarka, na co dzień pracująca w redakcji kobiecego pisma, Aleksandra Jaźwiec - instruktorka nauki jazdy, Paweł Matławski - właściciel firmy zajmującej się sprowadzaniem artykułów sportowych oraz Kuba Łabno - wokalista oraz instruktor zajęć tanecznych dla dzieci.


W warszawskim odcinku na stołach "Ugotowanych" zagoszczą między innymi: "Tłuściutkie pajdki, czyli staropolski przysmak z dzieciństwa", "Kaczka pływaczka" oraz "Dydki w zielonej kąpieli". Uczestników programu nie ominie również "Nowojorska kolacja na białołęckim stole"... Brzmi intrygująco? I słusznie!

Najbliższy odcinek "Ugotowanych" to jak zawsze świetna zabawa, ale również ostra rywalizacja! Nagroda to nie tylko kulinarne uznanie, ale również wygrana wysokości 5 tysięcy złotych! Zapraszamy do oglądania! Już 25 listopada, w niedzielę, o godz. 18.00!

 Źródło: Informacja Prasowa

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń