Prócz garści kulinarnych propozycji, w siedemnastym już numerze magazynu Vita Medium znajdziecie wywiad Bartka Borowicza z jednym, z najlepszych polskich aktorów Andrzejem Grabowskim. Dowiecie się dlaczego nie robi on kariery za granicą i jak udało mu się sprawić, że nie jest kojarzony już z 'Fredkiem z Kiepskich'.
Przeczytacie także interesujący artykuł Aleksandry Świątek, w którym porusza temat depresji - jakie są jej objawy i rodzaje. Przeczytacie również fantastyczne porady jak radzić sobie ze stresem!
W listopadowym numerze będziecie mogli znaleźć przepisy naszej użytkowniczki anetaa26, która z czytelnikami podzieliła się swoimi kulinarnymi pomysłami na razowy makaron z soją i warzywami, ryżową zapiekanką z kurczakiem i brokułami, wspaniałą tartę z szynką i warzywami oraz przezabawny tort w kształcie pająka.
REKLAMA
Komentarze
Ostatnio komentowane przepisy
Dania główne
Tuńczyk z makaronem i brokułem
Proste danie. Oszczędzamy wodę.
- Polska
- Włoska
- Śródziemnomorska
- Wegetariańskie
- Makaron
- Warzywa
- Brokuły
- Nabiał
- Ser
- Ryby
- Tuńczyk
- Przyprawy
- Czosnek
- Kolendra
- Makarony
- Makaronowe
- Dla zdrowia
Odsłon: 1541
30
Dania główne
Zapiekanka ziemniaczana bez mięsa
Zapiekanka ziemniaczana bez mięsa to bardzo proste w przygotowaniu danie z je...
Odsłon: 38679
28
Dania główne
Kopytka czyli poznańskie szagówki
Kopytka w Wielkopolsce zwane szagówkami, bo kroi się je „na szagę”, czyli po...
Odsłon: 3129
4
REKLAMA