Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam bardzo smaczny deser, który nazwałam smakołykiem bez pieczenia. Deser prosty i szybki w przygotowaniu.
papier do pieczenia
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 187
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 204
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2678
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1105
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 187
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 204
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2678
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1105
Składniki
Masło utrzeć margaryną, po trochu wsypując cukier puder. Do masy dodać sok z cytryny oraz wiórki kokosowe. Wymieszać dokładnie i odstawić do lodówki. W maszynce do mięsa zemleć ciasteczka, dodać cukier, kakao i cukier waniliowy. Wlać trochę wody (masa ma być dość gęsta) wymieszać. Następnie na pergaminie lub papierze do pieczenia uformować z ciasta kwadrat i rozsmarować na nim masę kokosową. Zwinąć w rulon i włożyć do lodówki do momentu, aż masa stwardnieje. Po wyjęciu pokroic i możemy zajadać.