Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Pyszne orzechowe ciasteczka - półkruche serca - uwielbiane u nas zarówno przez dzieci, jak i dorosłych - w sam raz na nadchodzące Walentynki - bo orzechy włoskie to przecież afrodyzjak :)
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1061
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1061
Składniki
Mąkę, cukier puder i proszek do pieczenia przesiewamy na stolnicę. Dodajemy miękkie masło, cukier waniliowy, zmielone orzechy i śmietaną wymieszaną z roztrzepanymi żółtkami. Siekamy składniki nożem i zagniatamy ciasto. Wałkujemy ciasto na grubość około pół centymetra.Wykrawamy foremką ciastka - np. serduszka. Pieczemy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia przez 12-15 minut w temperaturze 190 stopni pilnując, by się nie przypaliły. Gotowe, gorące ciastka posypujemy cukrem. Smacznego :)
Z podanej porcji wyszło mi około 90 ciastek Więcej przepisów na blogu Moje Kuchenne Rewelacje :)