Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Na kefirze! Tym razem domowe :D
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1853
Polecam.
Odsłon: 143
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1853
Polecam.
Odsłon: 143
Składniki
Fala upałów zmotywowała mnie do włączenia maszynki do lodów. Do miski wlałam kefir, mleko kokosowe, zblendowane truskawki i dodałam cukier puder. Nie lubię zbyt słodkich lodów wiec można użyć więcej. Wszystko wymieszałam i wlałam do maszynki do lodów. Po 40 minutach lody były gotowe. Przy krótszym czasie krecenia można zrobić milkshake.
Z podanych składników wyjdzie ponad litr lodów, napowietrza się Smacznego :)