Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Przepis bierze udział w konkursie
Ciekawy i pyszny sernik na zimno!Zapraszam!
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 74
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 149
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2638
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1073
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 74
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 149
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2638
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1073
Składniki
Tortownica lub rant 20cm srednicy Galaretke z czerwonej pozeczki rozpuszczamy w 200ml wody agrestowa w 300ml wody a krystaliczna w 400ml Na spod mielimy biszkopty i mieszamy z roztopionym maslem. Oba serki mieszamy ,wlewamy dobrze wystudzona galaretke z czarnej pozeczki i dobrze mieszamy.Mase wylewamy na spód biszkoptowy i dajemy do zamrazalki do stezenia.Nastepnie wyjmujemy sernik i zalewamy agrestowa juz prawie zastygnieta galaretka,zeby czeresnie nam sie w niej trzymaly i dajemy do zamrazalki do calkowitego zastygniecia. Nastepnie zalewamy wszystko krystaliczna galaretka.Zostawiamy do zastygniecia najlepiej przez noc w lodówce lub minimum 4 godziny.
SMACZNEGO!