Najlepsze ciasta na lato - przepisy

Już w środę 1. września o 20:05 w Polsacie program kulinarny jakiego jeszcze nie było. Uczestnicy wyłonieni w ogólnopolskim castingu, setki przepisów, godziny spędzone w kuchni, troje niezwykłych charyzmatycznych jurorów i jeden cel – tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju! Nie zabraknie emocji, nieporozumień, wzruszeń i tego co w Family Food Fight najważniejsze, czyli wsparcia najbliższych.

Fot. materiały prasowe/Polsat

Przed nami osiem emocjonujących tygodni w rodzinnej atmosferze z ogromną dawką kulinarnych inspiracji! W każdym odcinku na uczestników „Family Food Fight. Pojedynek na smaki" czekać będą dwa kulinarne zadania W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Gotujące rodziny będą musiały wykazać się kreatywnością, smakiem i co najważniejsze trafić w gust wyjątkowego jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz.

W pierwszym odcinku do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce stanie 6 drużyn. Rodzina Ceballo - Anna, Rei i ich syn Jonas, czyli polsko-kubańska mieszanka wybuchowa! Szatanowie - mama Bożenka z córką Kasią i jej kuzynem Marcinem. Rodzina, która je i gotuje w duchu slow food, czyli Joanna i Hubert Krechowie z córką Ewą. Muzyczne trio z Sulejówka, Iza, Ryszard i Antek Bazarnikowie. Kuzynki Maria, Irena i Jadwiga z Lubczy oraz Jeleniowie - pozytywnie zakręceni przyjaciele - Jarek, Michał i Marcin.

Ich zadaniem będzie przygotowanie wyjątkowego śniadania składającego się aż z czterech dań! Cztery zespoły, którym pójdzie najlepiej będą bezpieczne. Dwie rodziny staną zaś do dogrywki. Wskazówek do przygotowania dania udzieli im juror Adam Borowicz, który zaprezentuje w studio swój autorski przepis na sos beszamelowy z grzybami.

Kto poradzi sobie z pierwszymi kulinarnymi zdaniami i presją czasu najlepiej? Na widzów czeka świetna zabawa i ogromna dawka kulinarnych inspiracji!

Premiera „Family Food Fight. Pojedynek na smaki" już w środę o godz. 20:05!

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” - zapowiedź na INTERIA.TV.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Przepis dnia

Ciasta Ciasto Rafaello na biszkopcie z białą czekoladą

Proponuję dziś przepis na pyszne ciasto Rafaello, na biszkopcie, z delikatnym...

Odsłon: 34903

>60 min
26
Przekąski Tortilla z chili

Bardzo lubię takie dania, ponieważ są szybkie, smaczne i proste. Polecam zwła...

Odsłon: 767

30 min
5
Przekąski Racuchy drożdżowe z jabłkiem jak u babci

Racuchy drożdżowe z jabłkiem jak u babci. Ten smak pamięta się zawsze. Wystar...

Odsłon: 6140

60 min
17
Dania główne Pieczarkowce

Pieczarkowce to kotlety ziemniaczane z aromatycznym farszem grzybowym z dodat...

Odsłon: 16680

30 min
20
Dania główne Naleśniki

Podstawowy i bardzo prosty przepis ;)

Odsłon: 17161

15 min
55