Za każdym razem przeglądając blogi kulinarnie nurtuje mnie pytanie skąd autorzy czerpią niesamowite, często zaskakujące pomysły na dania. Bo czy przyszło by Wam do głowy zrobić ciasteczka z karmelizowanym boczkiem i czekoladą?

Just My Delicious...

Kreatywny, zilustrowany niebywale pięknymi zdjęciami, sympatyczny, pełen inspiracji, pasji i zaskakujących przepisów - tak w skrócie można opisać blog Pauli Just My delicious

Co wyróżnia go spośród innych blogów kulinarnych? To, że nawet zwykły przepis na jajecznice staje się wyjątkowy i czyta się go z zaciekawieniem, a sposób podania jest wyjątkowo pomysłowy :). Na pewno rozpoczynając dzień jedną z potraw zaproponowanych przez Paule będzie on słoneczny niezależnie od pogody :).

Sprawdźcie sami jestem przekonana, że blog przypadnie Wam do gustu!

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Zupa mleczna z zacierkami
Przekąski Zupa mleczna z zacierkami

Zupa mleczna z zacierkami to prawdziwy smak dzieciństwa. Robiły ją nasze babc...

Odsłon: 2964

30 min
2
Ciasto z wafelkową przekładką
Ciasta Ciasto z wafelkową przekładką

Długo szukałam idealnego ciasta z użyciem wafelków i orzechów. Bo kto z nas...

Odsłon: 41923

>60 min
99
Sodra zupa
Zupy Sodra zupa

Podczas Wielkanocy w większości domów królują dwie zupy, tradycyjny żurek lub...

Odsłon: 639

60 min
3
30 min
11