Sezon na bób

W Polsce każdego roku marnuje się ponad 4,8 mln ton żywności. Aż 56 proc. tej liczby to jedzenie, które wyrzucamy w gospodarstwach domowych – podaje Instytut Ochrony Środowiska. Święta to moment, gdy problem rośnie – przygotowujemy za dużo potraw i kupujemy nadmiar produktów, które później trafiają do kosza. Dlatego po Wielkanocy warto pomyśleć o kuchni zero waste i wykorzystać mięso, które zostało ze świątecznego stołu.

Zero waste po Wielkanocy. Co zrobić z mięsa, które zostało po świętach? [INFOGRAFIKA]

Po świętach białą kiełbasę możemy zamrozić lub zrobić z niej leczo /123RF/PICSEL

Po Wielkanocy warto pomyśleć o kuchni zero waste / Content Studio

Materiał promocyjny

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Sałatka z rukolą
Dodatki Sałatka z rukolą

Sałatka którą dzisiaj polecam to sałatka która nadaje się do potraw z grilla,...

Odsłon: 94

15 min
1
Ayran - napój na upały
Konkurs
Przepis bierze udzial w konkursie
Napoje Ayran - napój na upały

Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...

Odsłon: 1291

15 min
3
30 min
4