Do góry

Książki

Zdrowa kuchnia dla dzieci

Twój sześciomęsięczny bobas może już przejść na pokarm stały, ale nie masz pojęcia, co mu podać? A może twój czterolatek nie chce jadać warzyw? Może chciałabyś uraczyć swoje dzieci czymś innym, niż gotowy obiad z kuchenki mikrofalowej, ale brakuje ci pomysłów i czasu? A może martwisz się, że twoje dziecko zanadto przybiera na wadze?

Nie musisz już dalej szukać - masz przed sobą książkę, która odpowie na wszystkie twoje pytania. Jestem dziennikarką, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się problemami zdrowia i odżywiania, matką trzylatka i przybraną mamą dwóch nastolatków, i zawsze uważałam, że chcąc zapewnić swoim dzieciom właściwą dietę, trzeba z dbałością dobierać produkty, trzymać nerwy na wodzy, nie tracić poczucia humoru, a od czasu do czasu umieć wymyślić jakąś bajkę na temat tego, co też mają na talerzu! Mandy Francis.
Zobaczysz, że do tej książki będziesz nieustannie wracać! Zdrowa kuchnia dla dzieci to przejrzysty i wyczerpujący przewodnik, dzięki któremu dowiesz się absolutnie wszystkiego na temat żywienia dzieci. Znajdziesz tu wszystko - od pierwszych przecieranych zupek dla osesków po kuchnię dla wybrednych nastolatków i przepisy na przyjęcia dla maluchów.
Dowiedz się, dlaczego dzieci nie cierpią warzyw, i jak sprawić, żeby jadały ich więcej.
Poznaj naprawdę proste przepisy na dania, które możesz przygotować tak szybko, jak gotowy obiad z mikrofalówki.

Znajdziesz tu też :

-Propozycje zdrowych przekąsek
-Pożyteczne wskazówki dla zapracowanych rodziców, jak mądrze gospodarować czasem i pieniędzmi
-Podpowiedzi, jak rozumieć informacje na etykietkach produktów spożywczych.
Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń