Do góry

Newsy

Nowa wersja darmowej aplikacji Smaker.pl

Technologia towarzyszy nam niemal na każdym kroku. Dlaczego więc nie zaprosić jej również do kuchni, skoro jedna praktyczna aplikacja może zastąpić wszystkie książki kucharskie?

Gotowanie właśnie stało się prostsze niż kiedykolwiek. Inżynierowie opracowują szereg rozwiązań, które mają za zadanie sprawić, że przygotowywanie posiłków będzie łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Chociaż jeszcze niedawno wydawało się, że inteligentna lodówka lub samodzielny piekarnik będą tylko elementami świata science-fiction, dzisiaj okazuje się, że możemy zakupić je bez większych problemów.

A co z przepisami? Tutaj także znalazło się miejsce dla nowych technologii. Coraz popularniejsze stają się aplikacje kulinarne, które dają nam dostęp do ulubionych przepisów w każdym miejscu i czasie. Dzięki nim bez większych problemów zaplanujemy obiad lub przygotujemy listę zakupów, nawet podczas jazdy autobusem, czy tramwajem. Co więcej, gotowanie według przepisu wyświetlonego na ekranie smartfona lub tabletu, jest znacznie prostsze niż wertowanie kartek w grubej książce kucharskiej, a znajdowanie ulubionych receptur, jest tak proste, jak jeszcze nigdy dotąd. Ponadto, korzystanie z kulinarnych aplikacji mobilnych umożliwia nam błyskawiczne i bezproblemowe dzielenie się doskonałymi pomysłami z przyjaciółmi. Wystarczy jedno kliknięcie.

Pobierz aplikację z Google PlayPobierz aplikację z Google PlayPobierz aplikację z Google Play

Smaker.pl - największy serwis kulinarny w Polsce - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, wzbogacił swoją aplikację kulinarną o szereg nowych rozwiązań. Dzięki praktycznej wyszukiwarce, poszerzonemu katalogowi przepisów oraz łatwiejszej nawigacji pomiędzy kategoriami, gotowanie staje się najprawdziwszą przyjemnością. Możecie być pewni, że dzięki aplikacji Smaker nigdy nie zabraknie wam pysznych inspiracji, a pomysły na wyjątkowe obiady, śniadania i desery zawsze będziecie mieć pod ręką.

 

Wypróbuj nową wersję aplikacji mobilnej Smaker.pl. Kliknij i pobierz za darmo!

Pobierz aplikację mobilną Smaker! Kliknij!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (2)

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń