Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Super deserek na stół świąteczny.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2277
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7164
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2277
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7164
Składniki
Wykonanie: Jabłka obrać, usunąć gniazda nasienne i pokroić w ósemki i skropić sokiem z cytryny. Jajka utrzeć do białości z cukrem, wsypać mąkę, proszek do pieczenia, dodać śmietanę, rum i dokładnie zmiksować. Piekarnik rozgrzać do 190 stopni a w między czasie przygotować formę i rozłożyć na niej jabłka, posypać kisielem, zalać przygotowanym ciastem i piec w piekarniku przez około 40 minut. Po upieczeniu ostudzić i posypać cukrem pudrem. SMACZNEGO.