Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Ciasteczka są bardzo kruche, ładnie prezentują się na świątecznym stole.
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 955
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 955
Składniki
Z podanych składników zagniatamy ciasto wkładamy do lodówki na 30 min.(Jeśli chcemy ciasteczka 2-kolorowe zagniecione ciasto dzielimy na dwie części dodając do jednej kakao i mleko)
Ciasto wałkujemy i wycinamy dwa kółka jedno z otworem . Można dowolnie łączyć . Można też składać smarując powidłami jak na zdjęciu.
Pieczemy około 10 min.
Udanych wypieków!