Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Najłatwiejszy przepis na wyśmienite danie!
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2280
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2280
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Składniki
Górkę pokroiłam na kotleciki. Pół cebuli pokroiłam w kosteczkę, pół zostawiłam do podsmażenia i dekoracji- krojona w poprzek. Czosnek i chili posiekałam drobno, a marchew grubo.
W rondelki podsmażyłam pokrojoną cebule z marchewką. Dodałam potem chili i czosnek i tymianek. Na tym podsmażyłam do rumianości kotleciki. Drugą połówkę cebuli podsmażyłam w całości aby się zrumieniła od strony przecięcia. Gdy wszytko było rumiane dodałam wino i wodę aby większość była przykryta. Dusiłam 1,5 h. Sos sie sam zredukuje, pod koniec doprawiłam go solą.
Podałam z pure. Cebulę rozłożyłam na warstwy.
Smacznego :)