Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Dzisiaj polecam kurczaka w sosie teriyaki, który jest idealnym połączeniem słodkiego i słonego smaku. Mięso jest soczyste i delikatne, a sos teriyaki nadaje mu wyjątkowego aromatu. Danie to świetnie komponuje się z ryżem jaśminowym i świeżymi warzywami, tworząc pełnowartościowy, smaczny posiłek. Spróbuj je przyrządzić na domowy obiad lub kolację, a na pewno zachwycisz swoich bliskich!
Najlepsza propozycja na tę porę roku – sałatka z truskawkami, kozim serem i k...
Odsłon: 31
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 5238
Najlepsza propozycja na tę porę roku – sałatka z truskawkami, kozim serem i k...
Odsłon: 31
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 5238
Składniki
Kurczaka kroimy na większe kawałeczki i podsmażamy na rozgrzanym oleju. W trakcie smażenia doprawiamy solą i pieprzem. Jak kurczak się smaży przygotowujemy sos. Nic bardziej skomplikowanego wymieszać wszystkie składniki. Imbir zetrzeć na tarce a czosnek przecisnąć przez praskę. Jak kurczak będzie już podsmażony wlewamy sos, smażymy jeszcze chwile na małym ogniu, aby sos się zredukował a kurczak przeszedł aromatem. Pod koniec dodajemy paprykę pokrojoną w cienkie paseczki.