Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Danie najlepiej smakuje z młodą zieloną fasolką.U mnie była żółta fasolka z zalewy, ale obiadek mimo to smakował nam. Polecam
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 181
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 198
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2671
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1103
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 181
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 198
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2671
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1103
Składniki
Filety zalać rosołem lub bulionem i gotować 10 minut. Przestudzić i pokroić w paski.
W rondlu rozgrzać olej i smażyć podgotowaną świeżą fasolkę ok.5 minut Jeśli fasolka jest ze słoika nie gotować, tylko od razu podsmażyć. Następnie dodać pieczarki pokrojone w plasterki i jeszcze chwilę smażyć. Następnie dodać masło , mięso z kurczaka, sos sojowy, pieprz i sól.. Wymieszać, przykryć i dusić na małym ogniu. Po chwili dodać orzechy i dusić jeszcze ok.5 minut.
Mąkę wymieszać z zimną wodą, wlać do potrawy i mieszać , aż zgęstnieje.Podawać z makaronem. SMACZNEGO!