Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Drób, to chyba najpopularniejsze mięso na polskim stole. Dlatego czasami trzeba je jakoś odmienić, nadać nowy smak i aromat. Ta wersja jest dla tych, którzy lubią mięso na słodko.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 145
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 170
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2652
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1085
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 145
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 170
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2652
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1085
Składniki
Mięso myjemy, oczyszczamy i osuszamy papierowym ręcznikiem. Przekładamy do miski, do której wlewamy syrop klonowy, sos sojowy, wsypujemy sezamy, lekko oprószamy pieprzem. Mięso mieszamy z dodanymi składnikami, wykładamy na wyłożoną papierem do pieczenia, blaszkę. Przykrywamy folią aluminiową, pieczemy 35 min w temperaturze 190°C, następnie 10 min bez folii, w temperaturze 200°C z termoobiegiem.