Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Tort przygotowany przez moją synową , która próbuje sama roić torty dla moich...
Odsłon: 54
Polecam.
Odsłon: 2818
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 427
Tort przygotowany przez moją synową , która próbuje sama roić torty dla moich...
Odsłon: 54
Polecam.
Odsłon: 2818
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 427
Składniki
mięsko pokroic na mniejsze kawałki (kostke lub paski)
cebule pokroic w piorka i podsmażyc na oliwie
Do cebulki dodac pokrojone miesko i podsmazyc
gdy mieso bedzie juz miekkie dodajemy pieczrki i papryke.
Przykrywamy garnek pokrywka i wszystko dusimy do miekkości.
Na koniec dodajemy fasolke z puszki, przecier pomidorowy, rozgnieciony czosnek i wszystkie przyprawy.
dusić jeszcze wszystko kilka minut.
Najlepiej podawać z ryżem.
SMACZNEGO:)