Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Sałatka na słodko.Ulubiona sałatka mojej rodziny:)
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
Seler odsączyć z zalewy,wycisnąć i pokroić na drobniejsze kawałki.Brzoskwinie odsączyć z soku i pokroić w drobne paseczki i na pół(ja daję do sałatki niecałą puszkę,jakieś 6,7 sztuk połówek brzoskwiń),dodać do selera.
Jajka ugotowane na twardo,pokroić drobno,kukurydzę,majonez,pieprz i sól do smaku,dodać do selera i brzoskwiń.