Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
Kawę zalać gorącym mlekiem i dobrze wymieszać.
Jajka z cukrem zmiksować na puch, dodać miękką margarynę i wystudzoną kawę. Miksować, aż składniki się dobrze połączą. Dodać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia i wymieszać.
Ciasto przełożyć do formy (o średnicy 22 cm) wysmarowanej margaryną i obsypanej mąką. Piec w nagrzanym piekarniku w 180 stopniach przez około 40 minut. SMACZNEGO!