Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Propozycja na smakowite, mocno kakaowe ciasteczka otulone mleczną czekoladą.
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 30
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22590
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 219
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 30
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22590
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 219
Składniki
Masło i gorzką czekoladę rozpuszczamy w kąpieli wodnej (metalową miskę ustawiamy na garnku z gotującą się wodą).
Do ciepłego masła i czekolady dodajemy cukier trzcinowy i dokładnie mieszamy. Zawartość studzimy. * do przygotowania ciasteczek możemy użyć także zwykłego cukru
Do miski przesiewamy mąkę i dodajemy pozostałe suche składniki: kakao, sodę oczyszczoną oraz szczyptę soli i wszystko dokładnie mieszamy.
Do suchych składników dodajemy ostudzone masło z czekoladą i cukrem, 2 jajka, ziarenka wanilii oraz mleko i zagniatamy ciasto. Ciasto rozwałkowujemy i wycinamy kształty za pomocą foremki, które układamy na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia.
Ciasteczka wstawiamy do piekarnika nagrzanego do 180 stopni C i pieczemy około 11 minut. Po ostygnięciu polewamy je lub maczamy w rozpuszczonej (w kąpieli wodnej) mlecznej czekoladzie i zostawiamy do stężenia polewy. Gotowe ciasteczka przechowujemy w metalowej puszce.
Życzę smacznego! :)