Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
lekkie ciasto wśniowe z serkam homogenizowanymi o spodzie nutlellowo-sucharkowym
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 187
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 204
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2678
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1105
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 187
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 204
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2678
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1105
Składniki
spód: rozkruszyć na drobno sucharki, wymieszać z nutellą, ułożyć na blachę, schłodzić. MASA SERNIKOWA: rozpuścić 2 łyżki żelatyny w 0,5 szkl wody. Po ostygnięciu wymieszać z serkami homogenizowanymi, wyłożyć na blachę z nutellą. Schłodzić. MASA ŚMIETANKOWA: ubić śmietanę na sztywno, dodać żelatynę (3 łyżeczki rozpuszczone w 0,5 szkl. wody), wymieszać, wyłożyć na masę sernikową. WIERZCH: rozpuścić 3 galaretki w 2 szklankach wody. Do gorącej wrzucić mrożone wiśnie, tężniejącą galaretkę wyłożyć na msę śmietanko. smcznego