Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Słodkie grzebyczki- fajne łakocie dla każdego,polecam! Przepis teściowej!
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 77
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 151
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2639
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1076
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 77
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 151
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2639
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1076
Składniki
Z mąki pszennej, śmietany, margaryny i cukru zagnieść ciasto, zawinąć w folię i włożyć do lodówki na 45 minut. Następnie ciasto rozwałkować cieniej niż na pierogi i uformować prostokąt. Na kraj ciasta nałożyć marmoladę o szerokości 1 cm. Kawałek z marmoladą złożyć dwa razy i odciąć od reszty ciasta. Porcjować na kawałki i każdy nacinać nożem. Następnie każdy kawałek wyginać lekko aby powstał półksiężyc- aby nacięcia się otwarły. Gotowe grzebyczki układać na blasze wysmarowanej tłuszczem.Piec ok. 35 minut w 180 stopniach. Podawać posypane cukrem pudrem.