Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
nie ma co się specjalnie rozpisywać ... po prostu pyszna kawa na upały i nie tylko :-)
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1853
Polecam.
Odsłon: 143
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1853
Polecam.
Odsłon: 143
Składniki
Kawę z cukrem sparzyć 1/4 szkl. wrzątku, wystudzić. W tym czasie zmiksować blenderem truskawki, wlać do nich mleko i zimną kawę, zmiksować do połączenia składników. Do szklanek włożyć po 1 gałce lodów waniliowych lub śmietankowych i po 1 gałce lodów truskawkowych, zalać je kawą truskawkową. Popijać ze smakiem :-)