Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam bardzo smaczną sałatkę obiadową. Sałatka ,szybka, prosta, ale przede wszystkim ze smakiem zjadana.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2277
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7165
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2277
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7165
Składniki
Sałatę lodową myjemy, osuszamy , następnie liście rwiemy na mniejsze kawałki. Rzodkiewki myjemy , osuszamy ręcznikiem papierowym , usuwamy ogonki i kroimy w cienkie plasterki , pora po oczyszczeniu z wierzchnich liści myjemy , kroimy w cienkie pół prążki. Cebulkę zieloną i koperek świeży umyć i poszatkować. Wszystkie warzywa przełożyć do większej miski dodać przyprawy oraz jogurt naturalny i śmietanę. Całość wymieszać udekorować plasterkami ogórka zielonego.