Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Śniadanie na ostro po hiszpańsku czyli jajko sadzone wśród usmażonych papryczek ostrych, pomidorków koktajlowych i hiszpańskiej kiełbasy chorizo.
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Składniki
Cebulę kroimy w kostkę, papryczki i chorizo kroimy w plasterki a pomidorki koktajlowe na połówki. Wszystkie składniki smażymy na gorącym tłuszczu około 15 minut. Po tym czasie doprawiamy solą, kuminem i pieprzem ziołowym, układamy połówki pomidorków, przykrywamy i smażymy na małym ogniu kolejne 15 minut. Po tym czasie wszystkie składniki mieszamy, rozgarniamy na boki robiąc na środku patelni wolne miejsce. W te miejsce wbijamy jajko na sadzone. Smażymy do ścięcia się białka. Danie podajemy na gorąco z domowym pieczywem. Smacznego !!!