Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Szybkie i pyszne racuchy bez drożdży na śniadanie, podwieczorek lub na kolację. Są po prosty pyszniutkie i w mig znikają z talerza.
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Składniki
Kefir zmiksować z mąką, jajkiem i proszkiem do pieczenia do uzyskania gęstej śmietany. Dodaj pokrojona w kostkę kiełbasę ,cebule i paprykę. Dopraw, wymieszaj dobrze ,aby wszystkie składniki się połączyły. Racuszki smaż na gorącym oleju z obu stron na złoty kolor. Osącz na ręczniku kuchennym z nadmiaru oleju. Podawaj gorące. Jak tylko pojawi się film to dodam linka. Smacznego!