Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Na bulionie grzybowym, zakwasie i czerwonym winie
Warzywa wraz burakami obrałam pokroiłam w grube plastry i włożyłam do garnka. Dodałam zieleninę, przyprawy oprócz soli i majeranku.
Zalałam wodą i gotowałam około 1 godziny.
Grzyby przez noc namoczyłam i ugotowałam je w osobnym garnku- koło 1h.
Po ugotowaniu warzyw odcedziłam je, a płyn z powrotem przelałam go garnka. Grzyby też odcedziłam i dodałam wywar do wywaru warzywnego.
Wywar z powrotem postawiłam na ogień, dodałam sporą szklankę wina, poczekałam aż się podgotuje, żeby alkohol zniknął, potem wlałam zakwas.
https://smaker.pl/przepis-pora-na-kiszenie-zakwasu,168064,fafiatko.html
Zakwasu nie powinno się zagotowywać, barszcz doprawiłam solą, pieprzem, roztarłam spora ilość majeranku i wyłączyłam ogień zanim zaczął by się gotować. Na koniec dodałam odrobiną lubczyku dla aromatu.
Pracy w sumie niewiele i dla tego smaku warto zrobić barszcz samemu.
Smacznego :)
Tradycyjny wigilijny barszcz z uszkami. Smak dzieciństwa. Barszcz jest aromat...
Odsłon: 28297
Najprostszy i najszybszy sernik z truskawkami. Ale co najważniejsze jeden z n...
Odsłon: 51
Pyszne, proste w przygotowaniu i bardzo ste żeberka.
Odsłon: 16
Kolorowy i przepyszny sernik, który w środku kryje niespodziankę, a i zewnątr...
Odsłon: 44
Kruche ciastka przełożone lekkim, puszystym kremem truskawkowym zefir smakują...
Odsłon: 39
Najprostszy i najszybszy sernik z truskawkami. Ale co najważniejsze jeden z n...
Odsłon: 51
Pyszne, proste w przygotowaniu i bardzo ste żeberka.
Odsłon: 16
Kolorowy i przepyszny sernik, który w środku kryje niespodziankę, a i zewnątr...
Odsłon: 44
Kruche ciastka przełożone lekkim, puszystym kremem truskawkowym zefir smakują...
Odsłon: 39
Składniki
Warzywa wraz burakami obrałam pokroiłam w grube plastry i włożyłam do garnka. Dodałam zieleninę, przyprawy oprócz soli i majeranku. Zalałam wodą i gotowałam około 1 godziny.
Grzyby przez noc namoczyłam i ugotowałam je w osobnym garnku- koło 1h. Po ugotowaniu warzyw odcedziłam je, a płyn z powrotem przelałam go garnka. Grzyby też odcedziłam i dodałam wywar do wywaru warzywnego.
Wywar z powrotem postawiłam na ogień, dodałam sporą szklankę wina, poczekałam aż się podgotuje, żeby alkohol zniknął, potem wlałam zakwas. https://smaker.pl/przepis-pora-na-kiszenie-zakwasu,168064,fafiatko.html Zakwasu nie powinno się zagotowywać, barszcz doprawiłam solą, pieprzem, roztarłam spora ilość majeranku i wyłączyłam ogień zanim zaczął by się gotować. Na koniec dodałam odrobiną lubczyku dla aromatu. Pracy w sumie niewiele i dla tego smaku warto zrobić barszcz samemu. Smacznego :)
Przepisy Zupy
Zupy
Flaczki ze skórek wieprzowych na wywarze z porcji rosołowych wołowych
Zupy
Zupa krem z zielonego ogórka
Zupy
Orientalna zupa z krewetkami
Zupy
Kartoflanka z ciecierzycą
Flaczki ze skórek wieprzowych na wywarze z porcji rosołowych wołowych
Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga po przepis na flaczki których zapewne je...
Odsłon: 77
Zupa krem z zielonego ogórka
Latem, kiedy termometry pokazują coraz wyższe temperatury nabieramy ochoty na...
Odsłon: 243