Do góry

Konkursy

Stwórz wakacyjne danie z makaronem Barilla i wygraj wycieczkę do Parmy

Podziel się z nami pomysłem na pyszne, wakacyjne danie z makaronem Barilla w roli głównej i wygraj wycieczkę do Parmy!

Wakacje to czas podróży, z których przywozimy nie tylko pamiątki i dobry humor, ale przede wszystkim kulinarne wspomnienia.

Jakie danie z makaronem Barilla przygotowałbyś dla swoich znajomych lub rodziny, tak by wspominali je jeszcze długo po zakończeniu wakacji?

Jeśli masz sprawdzony przepis, podziel się nim z nami, a być może wygrasz nagrodę główną, wycieczkę do Parmy, gdzie będziesz mógł spędzić 3 noce w 3 gwiazdkowym hotelu, zwiedzić najpiękniejsze zakątki Parmy wraz z przewodnikiem, wziąć udział w indywidualnych warsztatach kulinarnej Akademii Barilii oraz zwiedzić fabrykę makaronów jednego z największych producentów Barilla!

Konkurs trwa 5 tygodni, w każdym tygodniu do wygrania cenne nagrody w postaci 5 zestawów produktów Barilla o wartości 150 zł.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

kiciakocia 03 sierpnia 2015 Widzę, że ktoś ma kompleksy. Pewnie, po co się postarać, lepiej nie próbując zwalać wszystko na miejsce zamieszkania. Faktycznie Bieliny, Prudnik, Daleszyce, Bukowiec, Knurów, Zelechów to metropolie n miarę Nowego Jorku :p

5 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

lola92 26 lipca 2015 Widzę, że wygrywają same osoby z miast, więc osoby z gmin wiejskich nie mają szans, więc nawet nie próbuję swoich sił, ale powodzenia osobom z miast:) Odpowiedzi: 1 ▼

0 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

kiciakocia 12 lipca 2015 kiedy wyniki 2 etapu? według regulaminu wyłonienie laureatów 8 lipca się odbyło...

3 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

Ewa1473 03 lipca 2015 Kiedy będą ogłoszeni laureaci pierwszego etapu?

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń