Do góry

Newsy

Gorące i chrupkie w kilka minut

Kuchenki mikrofalowe to już nie tylko urządzenia służące do podgrzewania potraw. Dzięki nowoczesnej technologii mogą również opiekać je od góry i od spodu, działając w tym zakresie jak piekarnik. Takie możliwości dają mikrofalówki do zabudowy firmy Whirlpool z serii ABSOLUTE.

Dostępne w kolorach białym, czarnym, szampańskim i inox, świetnie wkomponowują się w każde kuchenne wnętrze. Cechuje je prosty, minimalistyczny i elegancki design. Nowoczesny panel sterowania zapewnia łatwą obsługę i kontrolę urządzenia.

Kuchenki mikrofalowe z serii ABSOLUTE wyposażone są w technologię 6-ty Zmysł, dzięki której same mogą ustawić odpowiednie parametry podgrzewania dla pięciu kategorii żywności. Warta uwagi jest również funkcja Crisp.

To opatentowane rozwiązanie firmy Whirlpool, które umożliwia przygotowanie chrupiących i idealnie wypieczonych potraw w kilka minut. Za równomierne podgrzanie dania odpowiadają rozchodzące się w systemie 3D mikrofale, wierzch przyrumienia się za sprawą grilla, a spód - dzięki specjalnemu talerzowi Crisp, wykonanemu z materiału nagrzewającego się do bardzo wysokiej temperatury. W funkcję Crisp wyposażone są 9-programowe modele AMW 506/NB, AMW 506/SD oraz AMW 506/WH. Mikrofala AMW 508/IX dodatkowo posiada również termoobieg i ma 13 programów.

Wszystkie z wymienionych wyżej modeli pokryte są zewnętrzną powłoką Silver Ice, która chroni stal nierdzewną przed zadrapaniami i sprawia, że niezwykle łatwo usunąć z niej tłuszcz, kurz i odciski palców. Dzięki tej technologii kuchenka mikrofalowa nawet po latach użytkowania będzie wyglądała jak nowa.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool

 

 

Linia wzornicza ABSOLUTE

Model AMW 506/WH
Kolor biały
Cena: 1899 PLN

 

 

 

 

 

Linia wzornicza ABSOLUTE
Model AMW 506/SD
Kolor szampański
Cena: 1899 PLN

 

 

 

 

 

Linia wzornicza ABSOLUTE
Model AMW 506/NB
Kolor czarny
Cena: 1899 PLN

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń