Najlepsze ciasta na lato - przepisy

Pyszne bo siostry Anastazji! 22 kwietnia miała premierę jej nowa książka pt. 102 ciasta z owocami siostry Anastazji. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy uwielbiają owocowe wypieki.

„102 ciasta z owocami Siostry Anastazji" to zbiór sprawdzonych, tradycyjnych przepisów na wypieki z polskimi owocami. Wszystkie receptury oparte są na polskich produktach, dostępnych w każdym sklepie.

Wśród przepisów znajdują się ciasta ucierane, kruche i półkruche, francuskie, babki i biszkopty, a także ciasta drożdżowe, rolady i ciasteczka. W połączeniu z ulubionymi owocami tworzą niepowtarzalny smak.

Skorzystaj z doświadczenia i słynnych przepisów siostry Anastazji. Ciasta wykonane według jej receptur smakują wyśmienicie i zawsze się udają.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Śniadania Placuszki serowe z syropem

Dzisiejsze moje placuszki serowe przygotowałam na pożywne śniadanko. Podałam...

Odsłon: 1112

15 min
11
Przekąski Racuchy drożdżowe z jabłkiem jak u babci

Racuchy drożdżowe z jabłkiem jak u babci. Ten smak pamięta się zawsze. Wystar...

Odsłon: 10690

60 min
21