Zupy

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a świąteczną atmosferę poczuli już chyba wszyscy, w tym także nasza redakcja. Dlatego też oddajemy w Wasze ręce specjalne wydanie naszego Magazynu, w którym, jak zwykle, znajdziecie mnóstwo przepisów, porad i ciekawostek.

Magazyn Smaker: dodatek świąteczny

Jak przygotować tradycyjną wigilię? Czy istnieje alternatywa dla karpia oraz co możemy zrobić ze świątecznymi resztkami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na stronach naszego Magazynu.

Zobacz bezpłaty magazyn kulinarny. Kliknij poniżej!

Magazyn Smaker - Boże Narodzenie Kliknij!

Jednocześnie, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was radosny i spokojny czas, pełen miłości, serdeczności i rodzinnych spotkań. Oby atmosfera tych szczególnych dni towarzyszyła Wam również przez cały nadchodzący rok, który będzie obfitował w jak największą liczbę sukcesów - nie tylko tych kulinarnych.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Najlepszy krem śmietankowy z brzoskwiniami
Desery Najlepszy krem śmietankowy z brzoskwiniami

Dzisiaj dzielę się przepisem na krem śmietankowy z brzoskwiniami z syropu. Pr...

Odsłon: 4324

30 min
15
>60 min
7
60 min
3
Wuzetka jak z PRL-u
Ciasta Wuzetka jak z PRL-u

Wuzetka jak z PRL‑u to ciasto, które przenosi prosto do czasów, kiedy w domac...

Odsłon: 14014

60 min
28
Chleb pszenno żytni na zakwasie bez wyrabiania

Przepis dnia

Pieczywo Chleb pszenno żytni na zakwasie bez wyrabiania

Nastawcie zakwas, bo mam dla Was przepis na pyszny chlebek. Nazywam go leniwy...

Odsłon: 8984

60 min
14