Do góry

Newsy

Nowy smak słodkich pianek Haribo

Nowość z naturalnym nadzieniem malinowym Haribo stale zaskakuje swoich konsumentów. Na wiosnę na półkach sklepowych pojawiła się nowa, wyśmienita pianka Chamallows Fruity. Tym razem jest ona wypełniona naturalnym nadzieniem malinowym firmy Zentis.

Chamallows Fruity przygotowane są w jednym z najbardziej ulubionych przez Polaków smaków. Na sklepowe półki trafiły bowiem waniliowe pianki wypełnione malinowym nadzieniem. Nowy produkt od Haribo wyróżnia nie tylko ciekawy kształt - małe beziki, ale też oryginalne opakowanie. Różowo-fioletowa torebka z apetycznymi malinami przyciąga wzrok i zapowiada niesamowicie pyszną zawartość.

Wszystkim fanom słodyczy bliski jest smak i kształt puszystych pianek Mallow Mania w kształcie biało-różowych kostek, niebieskich Chamallows Smurfs, czy przeznaczonych do przyrządzania na grillu Chamallows Barbecue i kolorowych Chamallows Flowers. Po pianki, które do tej pory cieszyły się ogromną popularnością w Zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych, coraz chętniej sięgają teraz Polacy. Rynek miękkich słodyczy, do których zaliczamy pianki, znacząco wzrasta, ponieważ klienci poszukują nowości, przekąsek oryginalnych i wyrafinowanych, dających wiele możliwości ich konsumpcji. Chamallows Fruity są kolejną propozycją, która idealnie trafia w oczekiwania Polaków.

Cena Haribo Chamallows Fruity- ok. 5,47 zł brutto/ 150 g

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń