Do góry

Newsy

Ósmy odcinek "Bake Off - Ale Ciacho!" - Urszula we łzach

Po odcinku wielkanocnym, pełnym tradycyjnych wypieków i rodzinnych wspomnień, uczestnicy będą musieli powrócić do konkursowej rzeczywistości. Jakie wyzwania przygotowali dla nich jurorzy?

Fot. materiały partnera

Specjalny, świąteczny odcinek „Bake Off - Ale Ciacho" był w całości poświęcony wielkanocnym wypiekom z różnych stron Polski. Uczestnicy i jurorzy podzielili się z widzami tradycyjnymi przepisami, które od bardzo dawna pielęgnuje się w ich rodzinach. Gościem specjalnym siódmego odcinka był Mateusz Pawłowski - gwiazdor popularnego serialu „Rodzinka.pl". Tym razem młody aktor wcielił się w rolę surowego jurora, pomagając Gosi Molskiej i Krzysztofowi Ilnickiemu oceniać wypieki uczestników.

Zobacz też: Babeczki wielkanocne - przepis z "Bake Off..."

W pierwszej rundzie uczestnicy musieli zmierzyć się przepisem na wielkanocne babeczki. Jak się okazało, receptura jurorów tylko pozornie była prosta. Przygotowanie idealnego kremu oraz delikatnych i puszystych babeczek nie każdemu przyszło z łatwością.

Szansą na rehabilitację była druga konkurencja, w której uczestników poproszono o przygotowanie wielkanocnych mazurków, które cieszyłyby zarówno oko, jak i podniebienie. Bezsprzeczną zwyciężczynią okazała się Agata, której ciasto podbiło serca jurorów. Niestety, także w świątecznym odcinku jeden z uczestników musiał pożegnać się z programem - tym razem była to Urszula Rugień.

Zobacz też: Malinowa łąka - przepis z "Bake Off..."

Co wydarzy się w ósmym odcinku „Bake Off Ale Ciacho"?

W poniedziałkowym odcinku (24.04) zawodnicy zmierzą się z kruchym ciastem - najprawdziwszą zmorą cukierników amatorów. Wiele wskazuje na to, iż ze sporymi problemami będzie musiała poradzić sobie Urszula Pomorska. Jej łzy wywołają niemałe poruszenie na planie i zmuszą jurorów do niecodziennego zachowania.

Jak widać, ćwierćfinałowym zmaganiom będą towarzyszyć ogromne emocje, a walka o półfinał stanie się niezwykle zacięta. Kto z tej potyczki wyjdzie obronną ręką? O tym przekonamy się już dziś o 21:50 na antenie TVP2.

Pobierz aplikację smaker ciasta i desery

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń