Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Ciasto bez pieczenia,pyszne i delikatne jak puch,przepis mojego syna,polecam serdecznie:)
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2278
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2278
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Składniki
Upiec biszkopt czekoladowy. Wystudzić. Zrobić czekoladowy krem. Kakao roztrzepać w zimnym mleku , zagotować ,wystudzić. Masło utrzeć dodać po łyżce masy kakaowej i miksować. Dodać cukier puder ,zmiksować. Na krem czekoladowy ułożyć połówki brzoskwiń. Zrobić krem brzoskwiiowy.
Śnieżkę ubić na sztywno ,dodać serek homo ,plus 2 galaretki rozpuszcone w 200ml wrzątku.Zostawić do lekkiego stężenia i wylać na warstwę czekoladowa. Posypać kakao,czekoladą czym uważacie . Smacznego!