Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
proste i pyszne ciasto, które zawsze się udaje, można oczywiście wykorzystać inne owoce, ale idealnie smakuje z kwaśnym rabarbarem
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1013
Proponuję smaczne, zdrowe, bezmięsne danie.
Odsłon: 575
Kolorowa, sycąca i pełna świeżych smaków sałatka z kuskusem perłowym, chrupią...
Odsłon: 30
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1013
Proponuję smaczne, zdrowe, bezmięsne danie.
Odsłon: 575
Kolorowa, sycąca i pełna świeżych smaków sałatka z kuskusem perłowym, chrupią...
Odsłon: 30
Składniki
1. rabarbar obrać, pokroić na 2 cm kawałki, oprószyć 2 łyżkami cukru, 2. margarynę utrzeć z pozostałym cukrem, dodawać po 1 żółtku ucierając, dodać mąkę, proszę olej i aromat, wymieszać, 3. białka ubić na sztywno, wymieszać z ciastem, 4. ciasto wylać na blachę poukładać dość ciasno rabarbar, 5. piec w piekarniku nagrzanym do 180 st przez ok 40 min, po przestudzeniu posypać cukrem pudrem, smacznego