Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
szybkie w przygotowaniu,pyszne ciasto
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1060
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1060
Składniki
Kostkę do pieczenia KASIA utrzeć z cukrem pudrem, dodać jaja i wymieszać. Następnie wsypać mąkę i całość wyrobić na gładką masę.Ciasto przekroic na 3części, dwie części ciasta schłodzić w lodówce, a jedną w zamrażarce. W tym czasie jabłka obrać, pokroić w kostkę, uprażyć z cukrem i cynamonem, odstawić do wystygnięcia.
Ciastem z lodówki wyłożyć dno i boki okrągłej formy (o średnicy ok. 26 cm) wysmarowanej margaryną i posypaną bułką tartą. Na ciasto wyłożyć uprażone jabłka, a na ich wierzch zetrzeć na tarce ciasto z zamrażarki. Piec 40 minut w temp.peraturze 200 stopni.SMACZNEGO:)