Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam pyszne kotlety ruskie zrobione z tego przepisu https://smaker.pl/przepisy-dania-glowne/przepis-kotlety-ruskie,1953376,smaker.html Kotlety są bardzo smaczne i proste w wykonaniu .Robimy je z gotowanych ziemniaków , smakiem przypominają ruskie pierogi. Gorąco polecam.
Połączenie różnorodnych warzyw , makaronu sprawia, że sałatka jest pożywna i...
Odsłon: 297
Wspaniały sernik i mimo że jest w nim masa krówkowa, wcale nie jest za słodki...
Odsłon: 7500
Połączenie różnorodnych warzyw , makaronu sprawia, że sałatka jest pożywna i...
Odsłon: 297
Wspaniały sernik i mimo że jest w nim masa krówkowa, wcale nie jest za słodki...
Odsłon: 7500
Składniki
Ziemniaki ugotuj ,ostudź i przeciśnij przez praskę . Cebula obierz i pokrój w kostkę , następnie podsmaż na oleju na rumiano, dodaj do ziemniaków .
Następnie dodaj rozdrobniony twaróg , przyprawy i jajka. Wszystko razem łączymy ze sobą krótko wyrabiając dłońmi. Z ciasta formujemy kotleciki , obtaczamy w bułce i smażymy na rozgrzanym oleju na złoty kolor z obu stron.
Kotlety są idealne na jarski , oszczędny obiad dla całej rodziny. Podajemy z surówką lub polane sosem . Ja placuszki podałam z sosem czosnkowo - koperkowym.