Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Przepis na ekspresowe zawijasy z ciasta francuskiego i pieczarek, które super nadają się do podania razem z barszczem czerwonym.
Patelnia, nóż, deska do krojenia, łyżka,
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 5830
Rogaliki orzechowe z nadzieniem cynamonowo-maślano-orzechowym to idealna prze...
Odsłon: 3638
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 5830
Rogaliki orzechowe z nadzieniem cynamonowo-maślano-orzechowym to idealna prze...
Odsłon: 3638
Składniki
Pieczarki i cebulę obrać. Pieczarki pokroić w plasterki, a cebulę w małą kosteczkę. Rozgrzać olej na patelni podsmażyć cebulę, gdy zacznie się rumienić, dodać pieczarki. Całość podsmażyć, dodać sól i pieprz do smaku. Wystudzić. W międzyczasie nastawić piekarnik na 180 stopni.
Rozwinąć ciasto francuskie, wyłożyć farsz i rozsmarować po całości zostawiając po wolne brzegi po ok 1 cm. Zawinąć w roladę, którą pociąć w 1 cm paski. Powstałe kawałki położyć na płasko na blachę piekarnika uprzednio wyłożoną papierem do pieczenia. Piec na środkowym ruszcie przez ok 15 minut- do zarumienienia i wyrośnięcia ciasta. Podawać z barszczykiem przygotowanym np. z gotowego koncentratu lub ugotowanego z buraków. Smacznego!