Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Fajnie wygląda ,dobrze smakuje.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2299
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7183
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2299
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7183
Składniki
Upiec 2 biszkopty(Ja po upieczeniu gorące biszkopty z blaszką rzucam na podłogę z wysokości ok.35cm. Mój sposób na udany biszkopt).Po wystudzeniu ciast każde przekrawam na 6 pasków.Śmietanę ubijam z cukrem i śmietan fix.Na blaszce układam pasek ciemny smaruję śmietaną przyklejam pasek jasny. (3 ciemne, 3 jasne) Wierzch wyrównuje śmietaną. Druga warstwa, gdzie był pasek jasny na dnie daję ciemny Postępuje tak samo.
Wierzch polewam czekoladą.