Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
deser bez pieczenia,kolorowy i apetyczny
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 24
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22472
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 24
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22472
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Składniki
3 galaretki rozrobić wg przepisu na opakowaniu i wstawić przestudzone do lodówki do stężenia,ciastkami wyłożyć dno prostokątnej blaszki.Żelatynę rozpuścić w niewielkiej ilości wody i pozostawić do ostygnięcia.Śmietanę ubić z cukrem i cukrem waniliowym.Ubitą śmietanę wymieszać delikatnie z przestudzoną żelatyną.
3 galaretki kroimy w kostkę i rozrzucamy na ciastka ,śmietanę wylewamy na galaretki w stawiamy do lodówki do stężenia.Kiedy śmietana stężeje na wierzch układamy owoce i zalewamy pozostałymi galaretkami.SMACZNEGO:)))