Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Tak przygotowany syrop można wykorzystać do zimnych napojów, drinków czy do polania deserów. Jest smaczny i aromatyczny.
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 31
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22599
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 220
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 31
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22599
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 220
Składniki
Zagotować wodę z cukrem w dużym garnku. Zmniejszyć ogień i gotować około 15 minut by syrop lekko odparował. Wrzucić umyte , przekrojone brzoskwinie pozbawione pestek. Garnek nakryć i odstawić na 24 godziny. Od czasu do czasu przemieszć drewnianą łyżką.W tym czasie owoce oddadzą swój smak i aromat. Przelać przez sito. Rozlać do butelek i pasteryzować 20 minut. Jeżeli zależy nam na owocach, możemy umieścić połówki brzoskwiń w słoikach i zalać je syropem ale wtedy dodajemy więcej cukru.