Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
polecam pyszne ciasto, które bardzo szybko sie robi:)
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2278
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2278
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7166
Składniki
BISZKOPT:Mąkę, proszek do pieczenia i kakao przesiac przez sitko. Białka oddzielamy od zółtek i ubijamy na sztywna pianę. Dodajemy cukier i dalej ubijamy. Następnie dodajemy po jednym zółtku i ubijamy. Dodajemy małymi porcjami zmieszana mąke i drewniana łyzka delikatnie mieszkamy. Wylac na dużą prostokątną blache uprzednio wyłożoną papierem do pieczenia i pieczemy ok. 20-25min w 180 stopniach.
KREM: Smietane ubi ze śmietan-fixami, dodawac po jednej łyżce masy krówkowejj i mieszamy delikatnie łyżką. Na koniec do masy dodajemy bezy, mieszamy i wylewamy na na schłodzony biszkopt. Dekorujemy wg uznania-ja posypałam startą czekolada i płatkami czekolady. Całośc schładzamy w lodówce. SMACZNEGO!