Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Najprostszy sledz w oleju z cebula ale dla mnie najleepszy
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1895
Polecam.
Odsłon: 233
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1895
Polecam.
Odsłon: 233
Składniki
śledzie namoczyc w wodzie na 25 minut,nastepnie zdjąć skórke i pokroic w dzwonka
cebule posiekac drobno i układać na sledziach na przemian białą i czerwoną
pokropic octem ( nie za duzo),posypac pieprzeem i odrobina cukru
zalac olejem i odstawic na 3 godziny
mozna równiez na wierzch sledzi polozyc swieze i pokrojone pomidory,są bardzo dobre