Sezon na bób

Nie lada gratka dla miłośników egzotycznych owoców. Dzięki nim, poczujesz się, jak na tropikalnych wakacjach.

Smoothie z mango, ananasa i banana

SKŁADNIKI

- 1 świeży ananas

- 1-2 mango

- 2 banany

- 2 szklanki kefiru

PRZYGOTOWANIE

Krok 1
Ananasa obieramy. Kroimy go w plastry, usuwamy łyżeczką środek a następnie kroimy plastry w kostkę. Mango obieramy i kroimy na kawałki. Banany również obieramy i kroimy w plasterki.
Krok 2
Owoce wrzucamy do blendera i miksujemy. Dodajemy kefir i miksujemy wszystko razem. Wkładamy gotowe smoothie do lodówki na godzinę.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

15 min
34
Ayran - napój na upały
Konkurs
Przepis bierze udzial w konkursie
Napoje Ayran - napój na upały

Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...

Odsłon: 1240

15 min
3
Magdalenki
Desery Magdalenki

Magdalenki z różowym lukrem. Do kawy i herbaty. Zamiast lukrować można posypa...

Odsłon: 230

30 min
5