Sezon na bób

Nie lada gratka dla miłośników egzotycznych owoców. Dzięki nim, poczujesz się, jak na tropikalnych wakacjach.

Smoothie z mango, ananasa i banana

SKŁADNIKI

- 1 świeży ananas

- 1-2 mango

- 2 banany

- 2 szklanki kefiru

PRZYGOTOWANIE

Krok 1
Ananasa obieramy. Kroimy go w plastry, usuwamy łyżeczką środek a następnie kroimy plastry w kostkę. Mango obieramy i kroimy na kawałki. Banany również obieramy i kroimy w plasterki.
Krok 2
Owoce wrzucamy do blendera i miksujemy. Dodajemy kefir i miksujemy wszystko razem. Wkładamy gotowe smoothie do lodówki na godzinę.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

30 min
5
30 min
5
Klopsiki marokańskie
Dania główne Klopsiki marokańskie

Klopsiki w pomidorowym, lekko orientalnym sosie. Smakują rewelacyjnie! Przepi...

Odsłon: 241

15 min
8
Ciasto bez pieczenia z galaretek
Desery Ciasto bez pieczenia z galaretek

Lato to sezon na ciasta przygotowywane bez użycia piekarnika. Pieczenie to wą...

Odsłon: 16115

60 min
20