Do góry

Newsy

Cukier puder z okienkiem

Każdy amator kulinarnych eksperymentów ceni nowinki produktowe opakowane tak, aby jak najdłużej zachowały wysoką jakość.

Dlatego producent Cukru Królewskiego stworzył dla swojego najdelikatniejszego cukru wyjątkowo szczelną oraz praktyczną torebkę. Ta nowość to cukier puder z okienkiem 400g w funkcjonalnym, chroniącym przed wilgocią i rozsypaniem opakowaniu. Nową szatę graficzną oraz nowe, zabezpieczające przez zbryleniem opakowanie zyskał również cukier puder 500g.

 

Funkcjonalność wspierająca jakość
Cukier puder to przyjemnie słodkie dopełnienie deserów, ciast i ciasteczek. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent Cukru Królewskiego, który dokłada wszelkich starań, aby cukier puder był zawsze lekki, puszysty oraz idealnie sypki. Ale jakość produktu to za mało, dlatego cukier puder tej marki ma od teraz nowe, niezwykle funkcjonalne i przyjazne opakowania.

 

Sprawdź jakość przez okienko
Cukier puder z okienkiem 400g to nowość w ofercie marki Cukier Królewski stworzona z myślą o osobach ceniących funkcjonalne opakowania. Jego torebka wykonana została z miękkiej folii, która chroni zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych np. wilgoci. Wygodne okienko, które znajduje się na opakowaniu, pozwala przekonać się, że produkt jest puszysty i sypki. Nowa torebka posiada również niezwykle praktyczną naklejkę. Dzięki której, w każdej chwili można zawinąć i zakleić brzeg torebki, zabezpieczając produkt przed rozsypaniem. Nowe, praktyczne i przyjazne opakowanie, ułatwia przechowywanie oraz ochronę tego delikatnego cukru pudru.

 

Słodka metamorfoza
Wprowadzając nowy produkt, nie zapomniano również o dobrze już znanym cukrze pudrze 500g. W jego przypadku słodka rewolucja dotyczy szaty graficznej, ale przede wszystkim samej torebki. Tradycyjne papierowe opakowanie cukru pudru 500g zostało wzmocnione od wewnątrz folią, dzięki czemu stało się bardziej wytrzymałe.

 

Nowy cukier puder z okienkiem 400g, cukier puder 500g oraz przebojowy cukier puder w młynku to rodzina cukrów pudrów Cukier Królewski, w której każdy znajdzie produkt stworzony dla jego potrzeb.

 

 

Cukier puder z okienkiem 400g - 2,40 zł (cena detaliczna)
Cukier puder 500g - 2,50 zł (cena detaliczna)

 

Źródło: Informacja prasowa

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń