W ostatni weekend kwietnia o godzinie 10:05 w Polsacie Ewa Wachowicz przywita widzów lekką, wiosenną zupą krem. Następnie zdradzi przepis na wyśmienite danie z rusztu, które idealnie się sprawdzi podczas majówki. W programie „Ewa gotuje” gospodyni podzieli się sprawdzonymi przepisami i różnymi ciekawostkami dotyczącymi składników swoich potraw.

Majówka w wydaniu Ewy Wachowicz

Fot. materiały prasowe/Polsat

Przed nami długi majowy weekend, a co za tym idzie start sezonu grillowego. Z tego powodu również w „Ewa gotuje” nie może zabraknąć czegoś z rusztu. Ale najpierw autorka programu zaprosi do kuchni, gdzie ugotuje zupę - krem z zielonej sałaty i szpinaku, zagęszczoną włoskim serem mascarpone i podaną z podhalańską bryndzą. 

Z grilla będą roladki z pstrąga – z boczkiem i szparagami. A do tego kolorowe sałaty z marynowanymi buraczkami oraz filetami cytrusów. 

Na deser Ewa zrobi krem czekoladowy z musem malinowym, na bazie malin mrożonych, i świeżymi owocami. 

„Ewa gotuje" odcinek 450 - emisja w sobotę 30 kwietnia o godzinie 10:05 w Polsacie oraz Polsat Go! 

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Schabowy na wędzonej słoninie
Dania główne Schabowy na wędzonej słoninie

To jest nasza propozycja na tradycyjny, domowy obiad z prawdziwie wiejskim ch...

Odsłon: 24

30 min
1
Filety rybne na bogato
Dania główne Filety rybne na bogato

Filety rybne na bogato to danie, do którego możesz przygotować wiele dodatków...

Odsłon: 11831

30 min
8
Ciasto Mirinda
Ciasta Ciasto Mirinda

Ciasto Mirinda nie powstałoby bez dodatku popularnego napoju (można zastąpić...

Odsłon: 30

60 min
1
Talerz pełen warzyw i mini mozzarelą
Przekąski Talerz pełen warzyw i mini mozzarelą

Dzisiaj prosta szybka przekąska. Wszystko na jednym talerzy, super wygląda, p...

Odsłon: 101

15 min
2
Ciasto z rabarbarem.
Ciasta Ciasto z rabarbarem.

Proste i pyszne ciasto z rabarbarem. Przepis łatwy, a ciasto zawsze wychodzi....

Odsłon: 162

60 min
2