Sezon na truskawki

Wszyscy użytkownicy platformy dystrybucyjnej Uber Eats w największych miastach Polski mogą już delektować się najbardziej popularnymi lodami Algidy bez wychodzenia z domu.

Lodowe hity Algidy z aplikacji do domu!

Fot. materiały prasowe

W ofercie nowej usługi znajdziemy takie marki jak Magnum, Ben & Jerry's oraz Breyers. Dostępne są również warianty fit (o obniżonej kaloryczności), dla wegan, czy multipacki czyli zestawy 6 małych klasycznych lodów na patyku. W ofercie Uber Eats każdy znajdzie coś dla siebie.

Po złożeniu zamówienia w aplikacji Uber Eats lody dostarczone będą zazwyczaj w ciągu 30 minut, a dostawca gwarantuje transport w specjalnych torbach termicznych, dzięki czemu lody dojadą do nas zamrożone.

Konsumenta nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia, a do ceny lodów doliczany jest koszt dostawy. Pojawiają się już atrakcyjne kody rabatowe, których wykorzystanie gwarantuje darmową dostawę.

Pierwsze miasta w których można skorzystać z oferty to Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Trójmiasto, a kolejne będą sukcesywnie dodawane tam, gdzie dostępna jest platforma Uber Eats.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Młoda kapusta małosolna
Sałatki Młoda kapusta małosolna

Są smaki które trudno powtórzyć o innej porze roku. Młoda kapustka króluje.

Odsłon: 1316

15 min
19
Szczawiowa dla Andrzeja
Zupy Szczawiowa dla Andrzeja

Dużą przyjemnością jest gotowanie dla przyjaciół. Nasz kolega jest wielbiciel...

Odsłon: 4099

>60 min
10
60 min
11
Makaron
Dodatki Makaron

Wiadomo, że domowy makaron jest najlepszy a jego wykonanie jest barzo proste...

Odsłon: 4622

30 min
19