W środę (17.02.2010) zakonczył się konkurs na 'Walentynkowy przysmak'

Rozstrzygnięcie konkursu na walentynkowy przysmak

Spośród wszytskich nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło (co nie było prostym zadaniem) następujących zwycięzców do których powędrują nagordy:

sreberko80

patrusia84

malinka1609


kubaS

madzikcho

Ze względu na bardzo dużą ilość interesujących zgłoszeń, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze kilka przepisów użytkowników:

Biara

agf1

irma

patusia5


Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia oraz wspólną zabawę :), kolejny konkurs już niedługo!


Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Małosolne ogórki na już.
Przetwory Małosolne ogórki na już.

Wszyscy lubimy ogórki małosolne, więc zanim zacznie się sezon ogórkowy to rob...

Odsłon: 809

30 min
2
Ciasto Brzdąc – poznański rarytas
Ciasta Ciasto Brzdąc – poznański rarytas

W latach 70. można było kupić najsmaczniejszego brzdąca w całej Wielkopolsce...

Odsłon: 382

60 min
7