W środę (17.02.2010) zakonczył się konkurs na 'Walentynkowy przysmak'
REKLAMA
Spośród wszytskich nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło (co nie było prostym zadaniem) następujących zwycięzców do których powędrują nagordy:
sreberko80
patrusia84
malinka1609
kubaS
madzikcho
Ze względu na bardzo dużą ilość interesujących zgłoszeń, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze kilka przepisów użytkowników:
Biara
agf1
irma
patusia5
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia oraz wspólną zabawę :), kolejny konkurs już niedługo!
sreberko80
patrusia84
malinka1609
kubaS
madzikcho
Ze względu na bardzo dużą ilość interesujących zgłoszeń, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze kilka przepisów użytkowników:
Biara
agf1
irma
patusia5
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia oraz wspólną zabawę :), kolejny konkurs już niedługo!
Komentarze
Ostatnio komentowane przepisy
Dania główne
Klopsiki marokańskie
Klopsiki w pomidorowym, lekko orientalnym sosie. Smakują rewelacyjnie! Przepi...
Odsłon: 231
8
Ciasta
Sernik na kruchym cieście z polewą czekoladową
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to klasyczny wypiek, kt...
Odsłon: 1071
8
REKLAMA